FOTOWOLTAIKA

Fotowoltaika to technika, dzięki której światło słoneczne jest przetwarzane w energię elektryczną. Technologia ta jest przyjazna dla środowiska i przede wszystkim bardzo prosta w instalacji.

Mikroektrownie słoneczne produkują energię elektryczną za pośrednictwem paneli fotowoltaicznych i stanowią źródło tzw. czystej energii. Nie mają wpływu na otoczenie i środowisko naturalne, a przede wszystkim nie powodują hałasu czy nieprzyjemnych zapachów ani nie są w żaden inny sposób uciążliwe. Energia słoneczna jest zatem najczystszą możliwą obecnie formą pozyskiwania energii elektrycznej. Jeśli nie chcemy odsprzedawać prądu, możemy w tablicy rozdzielczej zamontować urządzenie do zarządzania przepływem energii elektrycznej. Nadmiar energii elektrycznej będzie przekazywany za pośrednictwem inwertera do sieci wewnętrznej i tam wykorzystywany do zasilania np. klimatyzacji, ogrzewanie czy urządzeń biurowych. Zmniejszymy wówczas zapotrzebowanie na prąd z sieci a tym samym oszczędzamy na rachunkach.
W naszej ofercie posiadamy panele i komponenty renomowanych firm.

Oferty są zawsze przygotowywane indywidualnie.

Zapewniamy pełne wsparcie logistyczne, instalacyjne oraz administracyjne zarządzanie procesem podłączenia instalacji PV w OSD.

Współpracujemy bezpośrednio z kilkoma instytucjami finansowymi i dla każdego klienta możemy przygotować propozycję sfinansowania instalacji PV

Jeżeli jesteś zainteresowany przygotowaniem bezpłatnej wyceny i przedstawieniem oferty to zostaw nam swoje dane.
Skontaktujemy się z Tobą.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Media Broker Group Sp. z o.o., w szczególności na kontakt telefoniczny czy za pomocą poczty elektronicznej w celu przedstawienia oferty. Moje dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody lub przez okres niezbędny do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego i do przeniesienia danych

Fotowoltaika.
Fotowoltaika.
Fotowoltaika.